سفارش قطعات ریخته گری

تولید تخصصی قطعات سفارشی ریخته گری از مهمترین خدمات شرکت سهند ذوب محسوب می‌شود. سفارش قطعات ریخته گری به طور معمول از مرحله دریافت نقشه‌های فنی از مشتریان آغاز شده و در بخش تولید شرکت سهند ذوب در فرآیند ریخته گری مورد درخواست مشتریان بسیار موثر است. قرار می‌گیرد. طراحی و ساخت مدل‌ها و جعبه ماهیچه‌ها در خود مجموعه سهند ذوب انجام می‌گیرد که در ساخت سفارشی شدۀ دقیق قطعات 
فرآیند موثر دیگر در تولید قطعات سفارشی ریخته گری، انجام آزمایش‌های کوانتومتری، متالوگرافی و سختی‌سنجی است که به همراه کنترل‌های ابعادی و ظاهری در نتیجه نهایی حاصل از تولید محصولات سفاشی بسیار حائز اهمیت است.
واحد فروش شرکت سهند ذوب از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده در بخش تماس با ما و همچین با ایجاد بخش فرم دریافت سفارش به منظور سهولت امکان پیگیری درخواست‌های سفارشی مشتریان گرامی از سراسر کشور آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص قیمت قطعات ریخته گری سفارشی، نحوه انجام مهندسی معکوس برای ساخت قطعات، تعیین حداقل تعداد ممکن ساخت و سایر نیازمندی‌های فنی مرتبط به انجام درخواست سفارشی شماست.
برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان، پاسخ‌های سوالات عمومی مورد نیاز شما را در بخش سوالات متداول قرار داده‌ایم.

سوالات متداول

چه نوع قطعاتی در شرکت سهند ذوب ریخته‌گری می‌شوند؟

شرکت سهند ذوب، قابلیت و تکنولوژی تولید انواع قطعات ریخته‌گری فولادی از 100 گرم تا 650 کیلوگرم و انواع قطعات ریخته‌گری چدنی از 100 گرم تا 850 کیلوگرم را در اختیار دارد. ریخته گری قطعات فولادی می‌تواند از جنس فولاد کربنی یا آلیاژی باشد و برای قطعاتی چدنی نیز از جنس داکتیل و یا خاکستریِ آلیاژی عملیات ریخته‌گری انجام می‌شود.

قیمت ریخته گری قطعات سفارشی و حداقل تیراژ تولید قطعات در سهند ذوب چقدر است؟

در وهلۀ اول با توجه به دامنه وسیع ویژگی‌های اختصاصی محصولات درخواستی مشتریان، امکان ارائه لحظه‌ای قیمت و همینطور حداقل تیراژ قابل تولید، میسر نیست ولی طی ارتباط شما با واحد فروش و ثبت مشخصات مورد درخواست شما، امکان ارائه قیمت نیز فرآهم خواهد شد. راه‌های ارتباطی مشخص شده در صفحه تماس با ما و ایمیل رسمی شرکت به نشانی sahandzob@yahoo.com آماده دریافت جزئیات سفارش‌های مورد نظر شما هستند. همچنین به منظور سهولت ارتباط می‌توانید مشخصات فنی سفارشات خود را از طریق فرم دریافت سفارش در ذیل همین صفحه برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی و امکان سنجی، از طریق واحد فروش با شما تماس گرفته شود.

فرآیند تولید قطعات ریخته‌گری در سهند ذوب چگونه است؟

ریخته گری قطعات فولادی و چدنی در شرکت سهند ذوب بر اساس نقشه‌های ریخته گری قطعات مورد نظر مشتری انجام می‌گیرد. فرآیند ریخته گری در سهند ذوب توسط سیستم‌های قالب گیری ماسه‌ای co2 نیمه‌اتوماتیک و دستی و سیستم ماهیچه زنی مدرن هات باکس و کلد باکس انجام می‌گیرد.

چگونه می‌توانم سفارش خود را بدون تماس تلفنی ثبت کنم؟

برای ثبت بدون تماس تلفنی مشخصات سفارش مورد نظر خود، می‌توانید از فرم دریافت سفارش در ذیل همین صفحه استفاده کنید. بدین منظور لطفا" اطلاعات خود را به‌دقت وارد کرده و در صورت تمایل می‌توانید فایل مورد نظر خود را هم پیوست کنید. مشخصات سفارش شما در واحد ارتباط با مشتریان سهند ذوب ثبت شده و در ادامه از واحد فروش شرکت، با شما تماس گرفته خواهد شد و در خصوص پذیرش سفارش شما و جزئیات بیشتر آن هماهنگی‌های کامل‌تری به عمل خواهد آمد.

18
سال سابقه تولید مستمر
50
نفر متخصص ریخته‌گری
200
نوع محصول تولیدی
10
مشتری عمده سازمانی


فرم دریافت سفارش